wycinkaFirma Uniwersum oferuje alpinistyczną wycinkę drzew w Łodzi oraz okolicznych miejscowościach w województwie Łódzkim. Nasza oferta stanowi najlepszą alternatywę dla prac z użyciem podnośników, ponieważ możemy wykonać je praktycznie wszędzie i dodatkowo w atrakcyjnych cenach.

Pracują dla nas najlepsi specjaliści w zakresie technik alpinistycznych – posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzą, jak bezpiecznie i skutecznie wykonać zlecone prace. Dysponujemy wysokiej klasy certyfikowanym sprzętem do prac wysokościowych i wszyscy nasi pracownicy posiadają także aktualne badania lekarskie i ubezpieczenia.

Na czym polega usługa?
Alpinistyczna wycinka drzew polega na zastosowaniu specjalistycznego sprzętu alpinistycznego – podobnego jak w przypadku wspinaczki górskiej. Pracownicy posiadający odpowiednie uprawnienia oraz umiejętności wchodzą bezpośrednio na drzewo wraz ze sprzętem przeznaczonym do wycinki lub przycinki drzew, a następnie wykonują zlecone prace.

Nie jest konieczne podstawianie sprzętu takiego jak podnośniki, dlatego te usługa alpinistycznej wycinki drzew sprawdza się wtedy, gdy sprzęt ten nie jest możliwy do użycia, na przykład blisko zabudowań, w pobliżu linii energetycznych, na cmentarzach, na zamkniętych podwórkach.

Dużą zaletą wycinki drzew metodą alpinistyczną jest możliwość wycinki selekcyjnej – wykonania tylko koniecznych cięć bezpośrednio w koronie drzewa. To także niezastąpione rozwiązanie wtedy, gdy konieczne jest usuwanie niebezpiecznych gałęzi czy usuwanie posuszu. Dodatkowo prace te są wykonane bez nadmiernej ingerencji w środowisko naturalne.

Kiedy warto zdecydować się na alpinistyczną wycinkę drzew?
Alpinistyczna wycinka drzew ma wiele zalet. Wśród nich znajdują się przede wszystkim:
• wycięcie lub redukcja drzewa bez konieczności zastosowania podnośników i innego rodzaju ciężkiego sprzętu
• możliwość prowadzenia prac także w lasach, ogrodach i miejscach trudnodostępnych
• możliwość wykonania prac o każdej porze roku
• możliwość pracy na praktycznie każdej wysokości
• atrakcyjne ceny usług w porównaniu do prac z podnośnikami

W naszej firmie zapewniamy klientom kompleksową i fachową obsługę w ramach alpinistycznej wycinki drzew w Łodzi i w okolicach. Jeżeli chcesz zamówić usługę, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Udzielimy dokładnych informacji dotyczących naszej oferty i zarezerwujemy dogodny termin realizacji usługi wycinki. Także udzielimy ci wszystkich innych potrzebnych informacji.

Alpinistyczna wycinka drzew – Łódź i okolice. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!