Chwilowo niedostępne

Rębak przy pracy
Dysponujemy nowoczesnym rębakiem przeznaczonym do rozdrabniania drewna. Dzięki niemu można szybko i bezpiecznie rozdrobnić kawałki drewna lub gałęzie, nie musząc wykonywać tego rodzaju prac manualnie. To wyjątkowa oszczędność czasu i dodatkowo pieniędzy, ponieważ wynajem sprzętu z naszą firmą jest zawsze atrakcyjny cenowo. Oferujemy tani wynajem rębaka – jeżeli potrzebujesz wysokiej klasy sprzętu w przystępnej cenie, jesteśmy do usług!


Rębak

Rębaki, które nazywane są także rozdrabniaczami, to specjalistyczny sprzęt, który został opracowany szczególnie po to, aby szybko obrabiać drewno. Wyposażony jest w wysokiej jakości tarcze z nożami, które błyskawicznie rozdrabniają materiał – może być on następnie wykorzystany na opał, ściółkę czy do produkcji papieru. Gotowe zrębki mają także zastosowanie jako surowiec do produkcji płyt pilśniowych, wiórowych, ekstrakcji żywicy, są używane w ogrodnictwie jako materiał dekoracyjny i zabezpieczający.

 

Usługi rębakiem są wybierane zarówno przez klientów biznesowych i instytucjonalnych, na przykład po zakupieniu czy wycięciu drzew, jak i przez osoby prywatne, głównie do produkcji drewna do opału w kominkach i piecach.

 

Nasz sprzęt

W naszej firmie Uniwersum dysponujemy wysokiej klasy rębakiem, który zapewnia niezawodną i błyskawiczną pracę nawet w przypadku grubszych gałęzi. To mobilne i kompaktowe urządzenie, które sprawdza się zarówno przy pracach w parkach miejskich czy na skwerach, jak i na posesjach prawnych. Zapewniamy również paliwo.

Niezależnie od potrzeb zawsze służymy fachową pomocą. Nasi pracownicy zaprezentują obsługę urządzenia i przeszkolą użytkownika lub też mogą samodzielnie wykonać zlecone prace związane z rąbaniem drewna oraz zastosowaniem rębaka.

 

Warto wybrać nasze usługi!

Naszym klientom oferujemy usługi wynajmu rębaka w Łodzi oraz w okolicznych miejscowościach. Dowozimy sprzęt punktualnie na wyznaczone miejsce i odbieramy je w wyznaczonym czasie. Dzięki temu nie musisz samodzielnie transportować sprzętu i oszczędzasz dodatkowo swój cenny czas. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny – jesteśmy konkurencyjni w swoim regionie, dlatego mamy nadzieję, że uda nam się także spełnić twoje wymagania związane z usługą.

 

Rębak – wynajem – Łódź i okolice. Zachęcamy do wybrania naszej oferty – wystarczy tylko skontaktować się z nami, aby umówić się na wykonanie pracy na miejscu. W razie pytań dotyczących sprzętu, usług oraz w przypadku rezerwacji prosimy o telefon – przekażemy wszystkie potrzebne informacje. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!