mycie_okien_i_elewacjiW naszej firmie Uniwersum oferujemy profesjonalne alpinistyczne mycie okien i elewacji – Łódź i w okolicznych miejscowościach. Zapewniamy szybkie, dokładne i atrakcyjne cenowo wykonanie usług. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników – dla ciebie jesteśmy w stanie poradzić sobie z praktycznie każdym wyzwaniem. Po prostu zadzwoń, żeby umówić się na wykonanie usługi jeszcze dzisiaj!

Dlaczego warto wybrać usługi alpinistyczne?
Prace alpinistyczne na wysokości mają zasadniczą zaletę w porównaniu z pracami tradycyjnymi – z użyciem rusztowań, drabin czy podnośników. Przede wszystkim pozwalają one na wykonanie usługi niemalże wszędzie – na budynkach o każdej wysokości i lokalizacji, także w przypadku ścisłej zabudowy, przy drzewach, na budynkach zabytkowych.

Usługi te skierowane są zarówno do firm czy instytucji, jak i również do osób prywatnych. Mycie okien i elewacji prowadzone jest dla biurowców, obiektów użyteczności publicznej, obiektów sakralnych i zabytkowych, budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz innego rodzaju obiektów, w przypadku których nie można zastosować standardowych prac.

Na czym polega alpinistyczne mycie okien i elewacji?
Alpinistyczne mycie okien i elewacji to usługa prowadzona z zachowaniem należytej staranności. Pracownicy naszej firmy stosują specjalistyczny sprzęt zapewniający im całkowite bezpieczeństwo. Są to także osoby doświadczone, posiadają aktualne badania lekarskie oraz ubezpieczenia.

Po zamontowaniu sprzętu alpinistycznego pracownicy rozpoczynają mycie powierzchni szklanych oraz elewacji – stosujemy do tego celu również wysokociśnieniowe urządzenia ze specjalistycznymi środkami chemicznymi, które pozwalają nam na szybkie i sprawne usunięcie zanieczyszczeń, grzybów. Nasi pracownicy wykonują prace dokładnie i starannie, biorąc także pod uwagę indywidualne wymagania klientów. Możemy wykonać także takie prace jak udrażnianie rynien, zabezpieczenie ich przed zapychaniem się.

Tanie i solidne alpinistyczne mycie okien i elewacji
W Uniwersum oferujemy klientom profesjonalne prace alpinistyczne w ramach mycia okien i elewacji budynków od lat. Posiadamy szerokie doświadczenie i gwarantujemy najwyższą jakość. Jednocześnie także wyróżniają nas atrakcyjne ceny.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu umówienia się na wykonanie usługi alpinistycznej. Nasi pracownicy przekażą ci wszystkie potrzebne informacje dotyczące prac i będziesz mógł wykonać rezerwację dogodnego dla ciebie terminu. Zapraszamy!